SQL Server administration and T-SQL development, Web Programming with ASP.NET, HTML5 and Javascript, Windows Phone 8 app development, SAP Smartforms and ABAP Programming, Windows 7, Visual Studio and MS Office software Kodyaz Development Resources
Development resources, articles, tutorials, code samples and tools and downloads for ASP.Net, SQL Server, R Script, Windows, Windows Phone, AWS, SAP HANA and ABAP, like SAP UI5, Screen Personas, etc.
News

Microsoft "Istanbul" kod isimli uygulamasını "Microsoft Office Communicator 2005" olarak isimlendirdi.

Microsoft "Istanbul" kod isimli uygulamasını "Microsoft Office Communicator 2005" olarak isimlendirdi.

Microsoft Istanbul kod adlı yeni mesaj client uygulamasını Microsoft Office Communicator 2005 olarak isimlendirdiğini ve ürünün 90 gün içinde üretim aşamasına geleceğini açıkladı.

Kod adı "Istanbul" olan MS Office Communicator 2005, Live Communications Server (LCS) 2005 için birincil client uygulaması olan Windows Messenger'ın yerini alacak.

Communicator uygulaması kullanıcılarına IM (instant messaging), sesli (voice) ve görüntülü (video) iletişim, telephony ve Web konferanslarına erişim sağlayacak. Microsoft nisan ayı içinde LCS 2005 için bir Service Pack çıkartarak Communicator client uygulamasını devreye alacak. Ayrıca Microsoft public instant-messaging connectivity (PIC) ile LCS ile MSN, AOL ve Yahoo gibi public instant messaging ağlarına erimişi de sağlayacak.BlinkListBlinkList   Del.icio.usDel.icio.us   DiggDigg   FurlFurl   SimpySimpy   SpurlSpurl   DZoneDZone   ma.gnoliama.gnolia   ShadowsShadows  Copyright © 2004 - 2020 Eralper YILMAZ. All rights reserved.
Community Server by Telligent Systems