SQL Server administration and T-SQL development, Web Programming with ASP.NET, HTML5 and Javascript, Windows Phone 8 app development, SAP Smartforms and ABAP Programming, Windows 7, Visual Studio and MS Office software Kodyaz Development Resources
Development resources, articles, tutorials, code samples and tools and downloads for ASP.Net, SQL Server, R Script, Windows, Windows Phone, AWS, SAP HANA and ABAP, like SAP UI5, Screen Personas, etc.
News

Özgür Yazılım ve Açık Kaynak Günleri

Bilgi Üniversitesi'nde Özgür Yazılım ve Açık Kaynak Günleri

Bilgi Üniversitesi gençlerin lisans ve telif hakkı sınırlamaları olmayan Özgür yazılımlara yönlendirilmesi için Özgür Yazılım ve Açık Kaynak Günleri'ne ev sahipliği yapıyor. 4-5 Mart 2005 tarihlerinde iki gün boyunca eğitim seminerleri, konferanslar ve Özgür Yazılım / Açık Kaynak hakkında tartışmaların yapılacağı etkinlikte Miguel de Icaza, Georg Greve ve Louis Suarez-Potts katılacak. Daha fazla bilgi için tıklayınızBlinkListBlinkList   Del.icio.usDel.icio.us   DiggDigg   FurlFurl   SimpySimpy   SpurlSpurl   DZoneDZone   ma.gnoliama.gnolia   ShadowsShadows  Copyright © 2004 - 2020 Eralper YILMAZ. All rights reserved.
Community Server by Telligent Systems