SQL Server administration and T-SQL development, Web Programming with ASP.NET, HTML5 and Javascript, Windows Phone 8 app development, SAP Smartforms and ABAP Programming, Windows 7, Visual Studio and MS Office software Kodyaz Development Resources
Development resources, articles, tutorials, code samples and tools and downloads for ASP.Net, SQL Server, R Script, Windows, Windows Phone, AWS, SAP HANA and ABAP, like SAP UI5, Screen Personas, etc.
News

PC Tasarımı Yarışması

Eğer sizde geleceğin PC'lerini tasarlayabileceğinize inanıyorsanız bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Microsoft 20. yılında IDSA ile birlikte düzenlediği yarışmada 4 kategoride geliştirilecek PC tasarımlarında derece alan tasarımlara toplam değeri 125 bin doları bulan ödüller dağıtacak.

Microsoft yeni nesil Windows İşletim Sistemleri için 4 kategoride tasarımlar bekliyor. Kişisel bilgisayarlar, eğlence bilgisayarları, iletişim ve mobil tasarımların yanında daha özgür tasarımlarında değerlendirileceği dört kategori belirlenmiş. Bir tasarım grubu veya bir birey olarak yarışmaya katılabilirsiniz. 3 Ekime dek online olarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kazanan tasarımlar Las Vegas 2006 International Consumer Electronics Show (CES) fuarında yer alarak sergilenecek.

PC Design Competition ile ilgili olarak aklınızdaki soruların bazılarına cevabı Competition questions & feedback adresinde bulabilirsiniz.

Yarışmanın resmi sitesi Microsoft / IDSA PC Design Competition adresinde daha detaylı bilgiler bulacaksınız.BlinkListBlinkList   Del.icio.usDel.icio.us   DiggDigg   FurlFurl   SimpySimpy   SpurlSpurl   DZoneDZone   ma.gnoliama.gnolia   ShadowsShadows  Copyright © 2004 - 2020 Eralper YILMAZ. All rights reserved.
Community Server by Telligent Systems