SQL Server administration and T-SQL development, Web Programming with ASP.NET, HTML5 and Javascript, Windows Phone 8 app development, SAP Smartforms and ABAP Programming, Windows 7, Visual Studio and MS Office software Kodyaz Development Resources
Development resources, articles, tutorials, code samples and tools and downloads for ASP.Net, SQL Server, R Script, Windows, Windows Phone, AWS, SAP HANA and ABAP, like SAP UI5, Screen Personas, etc.
News

Microsoft Zirvesi İlkbahar 2005

Microsoft Zirvesi İlkbahar 2005 25-26 ve 27 Nisan tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirildi. Zirvede Microsoft dünyası biraraya geldi. 3 gün boyunca 250'ye yakın sunumun yapıldığı zirvede yazılım geliştiriciler için zengin bir program vardı.

Katılabildiğim seminerlerden edindiğim ilk izlenim yazılım geliştiricilerin zirveye olan ilgilerinin yoğunluğuydu.

Longhorn, Visual Studio 2005 ve Team System, ASP.NET 2.0, SQL Server 2005, Web Servisleri ve Mobil Çözümler konusunda pek çok sunum hazırlanmış.

Zirve sonrası Microsoft katılımcılara birer e-posta göndererek bir anketle zirve ile ilgili düşünce ve değerlendirmelerini soruyor. Anketi doldurduktan sonra dilerseniz zirvede gerçekleştirilen sunumların toplandığı DVD'yi adresinize gönderiyorlar.

Zirve ile ilgili detaylı bilgiyi http://www.microsoftzirvesi.com adresinde bulabilirsiniz.

 

High Availability
Kimberly Tripp ve High Availability konulu semineri

.Net Compact Framework
Abdelmalek Kemmou ve .Net Compact Framework konulu semineriBlinkListBlinkList   Del.icio.usDel.icio.us   DiggDigg   FurlFurl   SimpySimpy   SpurlSpurl   DZoneDZone   ma.gnoliama.gnolia   ShadowsShadows  Copyright © 2004 - 2020 Eralper YILMAZ. All rights reserved.
Community Server by Telligent Systems